Elcredesi Ela Krawczyk Trenerka Mentalna

Edit Content
elcredesi-logo

Bezpłatna sesja treningu mentalnego

w życiu lub biznesie

Ela Krawczyk

O mnie

Cieszę się, że mogę gościć Cię na mojej stronie.
Nazywam się Ela Krawczyk i jestem certyfikowaną trenerką mentalną w życiu oraz w biznesie, studiuję psychologię oraz podlegam superwizji #MentalPower.

Moją pasją jest pomaganie innym odkryć i wykorzystać niesamowitą moc umysłu, która tkwi w każdym z nas. Każda sesja ze mną jest skrojona na miarę Twoich potrzeb, abyś mógł_a osiągnąć pełen potencjał i spełniać swoje marzenia.

Wspólnie odkryjemy Twoje mocne strony i rozwiniemy umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami, które napotykasz na swojej drodze. Bez względu na to, czy chodzi o zarządzanie stresem, budowanie pewności siebie, czy też poprawę koncentracji i efektywności, skupiam się na indywidualnych potrzebach każdego klienta.

Wierzę, że równowaga między życiem prywatnym a biznesowym jest kluczem do sukcesu i pełnego spełnienia, dlatego wspólnie odkryjemy, jakie są Twoje cele i wartości życiowe, abyś mógł_a czerpać radość i spełnienie nie tylko w pracy, ale także w każdej sferze życia.

Jako trenerka korzystam z różnorodnych technik i narzędzi, aby dostosować programy treningowe do Twoich potrzeb i preferencji. Moja empatia, otwartość i zaangażowanie pozwalają mi na stworzenie atmosfery pełnej wsparcia i pozytywnej energii.

Zapraszam!

Certyfikat potwierdzający ukończenie Akademii Trenerów Mentalnych™

certyfikat-elzbieta-krawczyk-akademia-trenerow-mentalnych-biznes

Certyfikat potwierdzający ukończenie Akademii Trenerów Mentalnych Biznes™

Podczas gdy możesz marzyć za darmo, cele nie przychodzą bez zapłacenia odpowiedniej ceny. Czas, wysiłek, poświęcenie i pot. Jak zapłacisz za swoje cele?

Usain Bolt

Sprawdź, w czym może Ci pomóc

Trening mentalny

W dzisiejszym szybkim tempie życia, zadbanie o nasze ciało to rzecz naturalna, jednak równie ważne jest dbanie o nasz umysł.
Trening mentalny to forma ćwiczeń, które mają na celu wzmocnienie umysłu i poprawę funkcji poznawczych. To swoista „siłownia dla mózgu”, która pomaga budować pewność siebie, radzić sobie z wyzwaniami, rozwija kreatywność i koncentrację.

ikonka-spokój

Lepsze radzenie sobie ze stresem

Naucz się skutecznie radzić sobie ze stresem i presją życia codziennego. Trening mentalny dostarcza narzędzi do utrzymania spokoju w trudnych sytuacjach.

Zwiększenie pewności siebie

Dzięki treningowi mentalnemu zyskasz większą pewność siebie, co przełoży się na odważniejsze podejmowanie wyzwań w życiu osobistym oraz zawodowym.

Bardziej świadome życie

Trening mentalny pomoże CI zwiększyć świadomość o własnych potrzebach, wartościach i celach, co pozwoli Ci bardziej świadomie kształtować swoje życie.

Budowanie postawy liderskiej

Dla osób pełniących rolę liderów, trening mentalny może stanowić wsparcie w rozwijaniu umiejętności przywództwa i budowaniu silnego zespołu.

Opinie Klientek i Klientów

Polecam Elę jako trenerkę mentalną, jest wspaniałą, turbo pozytywną i skromną osobą, która realnie wspiera i pomaga uporządkować i zauważyć nasze niewspierające przekonania i mentalne blokady, daje narzędzia do pracy z nimi i finalnie człowiek po każdym spotkaniu czuje się jakby kolejny supełek tego kłębuszka wątpliwości i niepewności nad głową się odplątał. Mega polecam, naprawdę warto!

Anna Kawecka Marketingowe czary- agencja kreatywna marketingu internetowego

Przekonaj się, jak może wyglądać nasza współpraca

Umów się na bezpłatną, 45-minutową sesję treningu mentalnego w życiu lub biznesie.
Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet.
Jedna osoba może wziąć udział w maksymalnie jednej bezpłatnej sesji.

mind
Scroll to Top