Elcredesi Ela Krawczyk Trenerka Mentalna

Edit Content
elcredesi-logo

Gotowa na nowe wyzwania?

Kliknij i dołącz do warsztatu online "Pewność Siebie 360: Warsztat dla kobiet biorących życie we własne ręce". Zdobądź narzędzia do budowania pewności siebie! 

Ela Krawczyk

O mnie

Nazywam się Ela Krawczyk i jestem certyfikowaną trenerką mentalną w życiu oraz w biznesie, a także podlegam superwizji #MentalPower.

Moją pasją jest pomaganie innym odkryć i wykorzystać niesamowitą moc umysłu, która tkwi w każdym z nas. Każda sesja ze mną jest skrojona na miarę Twoich potrzeb, abyś mógł_a osiągnąć pełen potencjał i spełniać swoje marzenia.

Wspólnie odkryjemy Twoje mocne strony i rozwiniemy umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami, które napotykasz na swojej drodze. Bez względu na to, czy chodzi o zarządzanie stresem, budowanie pewności siebie, czy też poprawę koncentracji i efektywności, skupiam się na indywidualnych potrzebach każdego klienta.

Wierzę, że równowaga między życiem prywatnym a biznesowym jest kluczem do sukcesu i pełnego spełnienia, dlatego wspólnie odkryjemy, jakie są Twoje cele i wartości życiowe, abyś mógł_a czerpać radość i spełnienie nie tylko w pracy, ale także w każdej sferze życia.

Jako trenerka korzystam z różnorodnych technik i narzędzi, aby dostosować programy treningowe do Twoich potrzeb i preferencji. Moja empatia, otwartość i zaangażowanie pozwalają mi na stworzenie atmosfery pełnej wsparcia i pozytywnej energii.

Zapraszam!

Poznaj opinie moich Klientek

Ania Uczestniczka pakietu 10 sesji treningu mentalnego

Polecam Elę jako trenerkę mentalną, jest wspaniałą, turbo pozytywną i skromną osobą, która realnie wspiera i pomaga uporządkować i zauważyć nasze niewspierające przekonania i mentalne blokady, daje narzędzia do pracy z nimi i finalnie człowiek po każdym spotkaniu czuje się jakby kolejny supełek tego kłębuszka wątpliwości i niepewności nad głową się odplątał. Mega polecam, naprawdę warto!

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Jak się przegada pewne kwestie to można na to popatrzeć z boku i zauważyć coś więcej, ta sesja pomogła mi to zrobić 🙂

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Zlożyłam ankietę do konkursu na najlepszy produkt byłam tak naładowana energią do działania 🙂

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Dowiedziałam się, jak przyjmować krytykę, jak przygotować się do przemówień, jak ćwiczyć koncentrację, gdzie znaleźć więcej materiałów odnośnie interesujących mnie zagadnień

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Bardzo dziękuję za miłe i profesjonalne spotkanie!

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Było super 🙂 Konkretnie, na temar, wesoło i życzliwie.

Uczestniczka bezpłatnej sesji treningu mentalnego

Miła, ciepła osoba, rzeczowo podchodząca do swojej pracy.

Latest ekit news

Ekit Latest News

Znasz kobiety, dla których mój warsztat także może być wartościowy? Zaproś je, by do nas dołączyły 😉

Zapisz się na bezpłatny warsztat online

Pewność Siebie 360: Warsztat dla kobiet biorących życie we własne ręce

7 lutego (środa) godz. 18:00

Scroll to Top